Firma "Reich-cK" świętuje 10-lecie swojego istnienia

Opublikowany wtorek, 24 listopad 2015 w kategorii Prasa

Firma "Reich-cK" świętuje 10-lecie swojego istnienia

Firma "Reich-cK" świętuje 10-lecie swojego istnienia

Jubileusz 10-lecia daje nam okazję, aby sięgnąć pamięcią wstecz do początków firmy
i podsumować dotychczasowe osiągnięcia, jak i by poczynić plany na kolejne miesiące i lata oraz wyznaczyć dalsze cele dla naszego przedsiębiorstwa.

Historia spółki Reich-cK sięga roku 2005, kiedy założono firmę CK-Elastic zajmującą się produkcją...

Planowane inwestycje

Opublikowany wtorek, 24 listopad 2015 w kategorii Prasa

Planowane inwestycje

W związku z pozyskaniem nowych projektów nasza firma planuje kolejne inwestycje, dzięki którym będziemy mogli sprostać oczekiwaniom naszych klientów.

Planujemy zakup drugiej już prasy wulkanizacyjnej firmy REP o sile zamknięcia ponad 600 ton i wymiarach stołu roboczego 800mm x 800mm. Wyjątkowo dużych rozmiarów stół roboczy pozwala nam na...

Nowa odsłona strony internetowej Reich-cK sp. z o.o

Opublikowany poniedziałek, 17 sierpień 2015 w kategorii Prasa

Nowa odsłona strony internetowej Reich-cK sp. z o.o.

Nowa odsłona strony internetowej Reich-cK sp. z o.o

Nowa strona internetowa firmy Reich-cK została zaprojektowana z wykorzystaniem aktualnych rozwiązań webowych, jej odświeżony design oddaje ducha czasu i przystaje do dynamicznie rozwijającego się przedsiębiorstwa. Strona w swojej nowej formie jest przystosowana do wyświetlania na tradycyjnych monitorach ekranowych, jak i nowoczesnych urządzeniach mobilnych.

Nową stronę...

Slaskie ZUS Fundusze Europejskie Unia Europejska Rzeczpospolita Polska
Reich-cK... Produkujemy najwyższej jakości elementy gumowe i gumowo-metalowe, które mają zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu.

Reich-cK gwarantuje jakość potwierdzoną certyfikatem ISO

Reich-cK stawia na najnowocześniejsze rozwiązania. Nasz system zarządzania jakością potwierdzony certyfikatem ISO 9001 obejmuje procedury kontroli, których stosowanie w każdej fazie procesu produkcji gwarantuje spełnienie wszystkich wymagań naszych klientów. Dzięki audytowanemu zarówno przez niezależne jednostki certyfikujące, jak i klientów, systemowi zarządzania tworzymy zgodną z normą ISO 9001 dokumentację poszczególnych działań i procesów. Działając w kierunku systematycznego rozwoju i kreowania pozytywnego wizerunku firmy prowadzimy intensywną modernizację parku maszynowego i urządzeń pomiarowych.

Kontakt Reich-cK sp. z o.o.

polen borders2

address icon2 ul. Leśna 12, woj. Śląskie
41-914 Bytom

telephone icon Tel. PL: +48 322800676
telephone iconTel. DE: +49 1638955500

email icon Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
internet iconwww.reich-ck.pl

Formularz kontaktowy