Reich-cK sp. z o.o. – Profil firmy

Przedsiębiorstwo produkcyjne Reich-cK specjalizuje się w wytwarzaniu elementów gumowych i gumowo-metalowych, które mają zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Klienci z różnych branż korzystają z naszych najwyższej klasy produktów i cenią sobie ich niezmienną i bezsprzeczną jakość.

Reich-cK – wiedza i doświadczenie w produkcji wyrobów z gumy.

 • Reich-cK  - przedsiębiorstwo Grupy Reich.


  Początki "Reich-cK" sp. z o.o. sięgają roku 2005, kiedy to została założona firma „cK-elastic”, która specjalizowała się przede wszystkim w produkcji elementów gumowych na zlecenie firmy Reich Kupplungen GmbH. Pierwotna spółka „cK-elastic” w roku 2008 weszła w skład grupy Reich i funkcjonując pod nową nazwą stała się obok zakładu w Bochum jedną z najważniejszych lokalizacji o charakterze produkcyjnym przedsiębiorstwa Reich Kupplungen GmbH. Wówczas znacząco poszerzono asortyment o grupę elementów gumowo-metalowych.

  W roku 2014 siedziba firmy i związana z nią produkcja została przeniesiona do nowo wybudowanej hali, której powierzchnia użytkowa wraz z budynkiem biurowym wynosi około 1.500 m2. Dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa umożliwił Reich-cK rozpoczęcie nowych projektów. Firma cieszy się nieposzlakowaną opinią i odnosi kolejne sukcesy, czemu sprzyja korzystne położenie nowej siedziby, bliskość autostrady A1 i rozbudowana infrastruktura.

  Polityka firmy Reich-cK oparta jest na takich wartościach, jak:
  mikrounternehmen 2010 reich ck thumbnail

  Niezawodność

  • najwyższa jakość produktów oferowanych naszym klientom,
  • dobra współpraca z dostawcami,
  • stabilne warunki zatrudnienia dla naszych pracowników,
  • poszanowanie środowiska naturalnego i wspieranie regionalnych działań innowacyjnych

  Know-How

  • optymalizacja procesów,
  • wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań produkcyjnych,
  • wypracowany system standardów jakości,
  • wieloletnie doświadczenie techniczne na rynku międzynarodowym.

  Rozwój

  • podnoszenie kwalifikacji pracowników,
  • inwestowanie w nowe technologie,
  • otwartość względem nowych partnerów biznesowych.

  Ulotka Reich-cK

  Nagroda Mikrofirma Roku

 • Nowoczesny zakład produkcyjny a gwarancja jakości.

  fertigung qualitaet reich ck

  Firma "Reich-cK" specjalizuje się w produkcji wyrobów gumowych, gumowo-metalowych, silikonowych i poliuretanowych. Posiadamy bogate doświadczenie w projektowaniu i wykonywaniu form wulkanizacyjnych typu transfer i compression molding. Jednym z etapów modernizacji i rozbudowy parku maszynowego był w 2014 zakup nowej prasy wulkanizacyjnej firmy REP o sile nacisku 600 ton, wyposażoną w stół roboczy o wymiarach 800x800 mm.

  We współpracy z klientami i odpowiadając na ich potrzeby tworzymy innowacyjne produkty. Reich-cK wspiera swoich klientów oferując techniczną możliwość realizacji ich projektów. Wykonane na zamówienie elementy gumowe dostarczają już na etapie tworzenia prototypów pełnowartościowych wyrobów, które wchodzą w skład innowacyjnych produktów. Na podstawie rysunków opracowujemy optymalne rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. Jesteśmy otwarci na Państwa zapytania ofertowe.

  Jako przedsiębiorstwo wyróżniamy się na rynku gwarancją najwyższej jakości wszystkich oferowanych produktów.

  Naczelne zasady polityki jakości firmy Reich-cK:

  • najwyższa jakość produktów
  • dostosowanie rozwiązań do oczekiwań i wymagań klientów
  • najwyższy standard zakładu

  Przestrzeganie wymienionych zasad zapewnia nam odnoszenie sukcesów na rynku i zadowolenie klientów. 

  Uzyskaliśmy certyfikat ISO potwierdzający skuteczne wdrożenie międzynarodowych standardów funkcjonowania przedsiębiorstwa zgodnych z wymaganiami normy 9001:2008. Nasz system zarządzania jakością obejmuje procedury kontroli, których stosowanie w każdej fazie procesu produkcji gwarantuje spełnienie wszystkich wymagań naszych klientów. Dzięki audytowanemu zarówno przez niezależne jednostki certyfikujące, jak i klientów, systemowi zarządzania tworzymy zgodną z normą ISO 9001 dokumentację poszczególnych działań i procesów.

  Certyfikat ISO norma 9001:2008 przyznany Reich-cK

 • Zrównoważony rozwój i ochrona środowiska naturalnego stanowią dla nas priorytet.

  nachhaltigkeit umwelt reich ck

  Jesteśmy świadomi swojej odpowiedzialności za środowisko naturalne i otoczenie społeczne. W podejmowanych przez nas decyzjach uwzględniamy aspekty ekologiczne, społeczne i ekonomiczne.

  Swoim zakresem odpowiedzialności obejmujemy wszystkie grupy:

  • pracowników: zapewniając im wysoki standard bezpieczeństwa i higieny pracy
  • dostawców: starając się o obustronnie korzystną współpracę
  • rynek: przestrzegając obowiązujących przepisów, norm i standardów
  • społeczność lokalną: dbając o ochronę środowiska naturalnego oraz wspierając różne inicjatywy na rzecz rozwoju społeczności

  Zrównoważony rozwój i ochrona środowiska naturalnego odgrywają główną rolę na każdym polu działalności przedsiębiorstwa, począwszy od projektowania, poprzez zaopatrzenie i produkcję, aż po logistykę.

 • Guma, jeden z najbardziej fascynujących surowców ziemi.

  rohstoff gummi reich ck

  Co sprawia, że guma jest tak wyjątkowym surowcem? Guma jest plastyczna i elastyczna, chroni, wytłumia, uszczelnia i izoluje. Żaden inny materiał nie posiada tak wielu możliwości zastosowania jak guma: począwszy od precyzyjnych, niewielkich rozmiarów elementów konstrukcyjnych maszyn aż do dużych gabarytów elastycznych części napędowych. Aby uzyskać optymalne dopasowanie do istniejących warunków zastosowania, produkujemy wyroby o różnej twardości według skali Shore'a.

  Chętnie zajmiemy się indywidualnymi zamówieniami i specyficznymi wymaganiami. Nasza firma dysponuje nowoczesną technologią i najwyższej jakości maszynami, dzięki którym urzeczywistnimy Państwa pomysły.

Slaskie ZUS Fundusze Europejskie Unia Europejska Rzeczpospolita Polska
Reich-cK... Produkujemy najwyższej jakości elementy gumowe i gumowo-metalowe, które mają zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu.

Reich-cK gwarantuje jakość potwierdzoną certyfikatem ISO

Reich-cK stawia na najnowocześniejsze rozwiązania. Nasz system zarządzania jakością potwierdzony certyfikatem ISO 9001 obejmuje procedury kontroli, których stosowanie w każdej fazie procesu produkcji gwarantuje spełnienie wszystkich wymagań naszych klientów. Dzięki audytowanemu zarówno przez niezależne jednostki certyfikujące, jak i klientów, systemowi zarządzania tworzymy zgodną z normą ISO 9001 dokumentację poszczególnych działań i procesów. Działając w kierunku systematycznego rozwoju i kreowania pozytywnego wizerunku firmy prowadzimy intensywną modernizację parku maszynowego i urządzeń pomiarowych.

Kontakt Reich-cK sp. z o.o.

polen borders2

address icon2 ul. Leśna 12, woj. Śląskie
41-914 Bytom

telephone icon Tel. PL: +48 322800676
telephone iconTel. DE: +49 1638955500

email icon Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
internet iconwww.reich-ck.pl

Formularz kontaktowy