Firma "Reich-cK" świętuje 10-lecie swojego istnienia

Opublikowany wtorek, 24 listopad 2015 w kategorii Prasa

Firma "Reich-cK" świętuje 10-lecie swojego istnienia

Jubileusz 10-lecia daje nam okazję, aby sięgnąć pamięcią wstecz do początków firmy
i podsumować dotychczasowe osiągnięcia, jak i by poczynić plany na kolejne miesiące i lata oraz wyznaczyć dalsze cele dla naszego przedsiębiorstwa.

Historia spółki Reich-cK sięga roku 2005, kiedy założono firmę CK-Elastic zajmującą się produkcją specjalistycznych elementów gumowych na potrzeby przedsiębiorstwa Reich Kupplungen GmbH z siedzibą w Niemczech-Bochum. W roku 2008 przekształcono firmę
w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością oraz poszerzono asortyment produkcji o wyroby gumowo-metalowe. W 2014 roku przenieśliśmy produkcję do nowo wybudowanego zakładu o powierzchni ok. 1.500 m2.

Dynamiczny rozwój spółki spowodował, że Reich-cK pozyskało wiele nowych zleceń i na ich poczet rozpoczęło przeprowadzanie kolejnych inwestycji oraz rozbudowę parku maszynowego.

Dziękujemy za Państwa zaufanie. Cieszymy się na dalszą współpracę i kolejne wspólnie realizowane projekty.

unia dofReich-cK... Produkujemy najwyższej jakości elementy gumowe i gumowo-metalowe, które mają zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu.

Reich-cK gwarantuje jakość potwierdzoną certyfikatem ISO

Reich-cK stawia na najnowocześniejsze rozwiązania. Nasz system zarządzania jakością potwierdzony certyfikatem ISO 9001 obejmuje procedury kontroli, których stosowanie w każdej fazie procesu produkcji gwarantuje spełnienie wszystkich wymagań naszych klientów. Dzięki audytowanemu zarówno przez niezależne jednostki certyfikujące, jak i klientów, systemowi zarządzania tworzymy zgodną z normą ISO 9001 dokumentację poszczególnych działań i procesów. Działając w kierunku systematycznego rozwoju i kreowania pozytywnego wizerunku firmy prowadzimy intensywną modernizację parku maszynowego i urządzeń pomiarowych.

Kontakt Reich-cK sp. z o.o.

polen borders2

address icon2 ul. Leśna 12, woj. Śląskie