Nowa odsłona strony internetowej Reich-cK sp. z o.o

Opublikowany poniedziałek, 17 sierpień 2015 w kategorii Prasa

Nowa odsłona strony internetowej Reich-cK sp. z o.o.

Nowa strona internetowa firmy Reich-cK została zaprojektowana z wykorzystaniem aktualnych rozwiązań webowych, jej odświeżony design oddaje ducha czasu i przystaje do dynamicznie rozwijającego się przedsiębiorstwa. Strona w swojej nowej formie jest przystosowana do wyświetlania na tradycyjnych monitorach ekranowych, jak i nowoczesnych urządzeniach mobilnych.

Nową stronę internetową przygotowaliśmy w trzech wersjach językowych: polskim, niemieckim i angielskim, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, partnerów biznesowych oraz kandydatów do pracy.

Fundusze Europejskie Slaskie Unia Europejska Rzeczpospolita Polska
Reich-cK... Produkujemy najwyższej jakości elementy gumowe i gumowo-metalowe, które mają zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu.

Reich-cK gwarantuje jakość potwierdzoną certyfikatem ISO

Reich-cK stawia na najnowocześniejsze rozwiązania. Nasz system zarządzania jakością potwierdzony certyfikatem ISO 9001 obejmuje procedury kontroli, których stosowanie w każdej fazie procesu produkcji gwarantuje spełnienie wszystkich wymagań naszych klientów. Dzięki audytowanemu zarówno przez niezależne jednostki certyfikujące, jak i klientów, systemowi zarządzania tworzymy zgodną z normą ISO 9001 dokumentację poszczególnych działań i procesów. Działając w kierunku systematycznego rozwoju i kreowania pozytywnego wizerunku firmy prowadzimy intensywną modernizację parku maszynowego i urządzeń pomiarowych.

Kontakt Reich-cK sp. z o.o.

polen borders2

address icon2 ul. Leśna 12, woj. Śląskie
41-914 Bytom

telephone icon Tel. PL: +48 322800676
telephone iconTel. DE: +49 1638955500

email icon Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
internet iconwww.reich-ck.pl

Formularz kontaktowy