Nowa prasa wulkanizacyjna

Opublikowany poniedziałek, 05 sierpień 2019 w kategorii Prasa

Prasa wulkanizacyjna Tung Yu 32 rozpoczęła produkcję seryjną

Nowa prasa wulkanizacyjna Tung Yu 32 jest jedną z największych pras wulkanizacyjnych w Polsce. Cechuje się stołem o wymiarach 1200x1200 mm oraz naciskiem 1000 ton. Pozwala ona na produkcję wielu elementów w jednym cyklu przyczyniając się tym samym do powiększenia portfolio produktów wytwarzanych w firmie Reich-cK o następne produkty serii AcusaFlex(tm).

Firma Tung Yu jest wiodącym producentem pras wulkanizacyjnym na Świecie i dzięki pomocy firmt REP - europejskiej spółki-siostry Tung Yu - udało nam się skutecznie wprowadzić prasę do produkcji i przeszkolić nasz personel.

Slaskie ZUS Fundusze Europejskie Unia Europejska Rzeczpospolita Polska
Reich-cK... Produkujemy najwyższej jakości elementy gumowe i gumowo-metalowe, które mają zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu.

Reich-cK gwarantuje jakość potwierdzoną certyfikatem ISO

Reich-cK stawia na najnowocześniejsze rozwiązania. Nasz system zarządzania jakością potwierdzony certyfikatem ISO 9001 obejmuje procedury kontroli, których stosowanie w każdej fazie procesu produkcji gwarantuje spełnienie wszystkich wymagań naszych klientów. Dzięki audytowanemu zarówno przez niezależne jednostki certyfikujące, jak i klientów, systemowi zarządzania tworzymy zgodną z normą ISO 9001 dokumentację poszczególnych działań i procesów. Działając w kierunku systematycznego rozwoju i kreowania pozytywnego wizerunku firmy prowadzimy intensywną modernizację parku maszynowego i urządzeń pomiarowych.

Kontakt Reich-cK sp. z o.o.

polen borders2

address icon2 ul. Leśna 12, woj. Śląskie
41-914 Bytom

telephone icon Tel. PL: +48 322800676
telephone iconTel. DE: +49 1638955500

email icon Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
internet iconwww.reich-ck.pl

Formularz kontaktowy