Reich-cK zwiększa możliwości produkcyjne o wyważanie

Opublikowany wtorek, 10 lipiec 2018 w kategorii Prasa

Wyważarka Schenck RoTec Virio 300 wdrożona do produkcji

Kupując i instalując wyważarkę poziomą Schenck Rotec Virio 300 nasza firma poszerzyła swoje możliwości integrując krok wyważania sprzęgieł z rodziny ArcusaFlex. Ponadto wyważarka umożliwia nam uzyskanie jeszcze lepszej jakości wszelkic produktów, które rotują oraz jest dodatkową kontrolą jakości naszych produktów.

Firma Schenck Rotec jest wiodącym producentem wyważarek na Świecie i dzięki jej pomocy udało nam się skutecznie wprowadzić wyważarkę do produkcji i przeszkolić nasz personel.

unia dofReich-cK... Produkujemy najwyższej jakości elementy gumowe i gumowo-metalowe, które mają zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu.

Reich-cK gwarantuje jakość potwierdzoną certyfikatem ISO

Reich-cK stawia na najnowocześniejsze rozwiązania. Nasz system zarządzania jakością potwierdzony certyfikatem ISO 9001 obejmuje procedury kontroli, których stosowanie w każdej fazie procesu produkcji gwarantuje spełnienie wszystkich wymagań naszych klientów. Dzięki audytowanemu zarówno przez niezależne jednostki certyfikujące, jak i klientów, systemowi zarządzania tworzymy zgodną z normą ISO 9001 dokumentację poszczególnych działań i procesów. Działając w kierunku systematycznego rozwoju i kreowania pozytywnego wizerunku firmy prowadzimy intensywną modernizację parku maszynowego i urządzeń pomiarowych.

Kontakt Reich-cK sp. z o.o.

polen borders2

address icon2 ul. Leśna 12, woj. Śląskie
41-914 Bytom

telephone icon Tel. PL: +48 322800676
telephone iconTel. DE: +49 1638955500

email icon Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
internet iconwww.reich-ck.pl

Formularz kontaktowy